دفتر هماهنگی
امور اقتصادی

 

    .
۱۳۹۷/۱۱/۰۱

مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی :

انجام مقدمات اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت : مقدمات اجرای دستور استاندار مبنی بر اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان انجام شد و پیگیری ها برای شناسایی سرمایه گذاران در دست انجام است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ علی رسولیان در این زمینه افزود : این طرح در واقع با اقدامات انجام شده و در دست اجرا وارد مرحله عملیاتی شده است .
وی با بیان اینکه به دستور استاندار 12 منطقه اقتصادی در سطح استان بر مبنای حوزه های انتخابیه شناسایی و تعیین شده است ، اظهار کرد : برای هر منطقه یک نفر از کارشناسان استانداری مشخص شده که مباحث مربوطه به اجرای طرح را در هر منطقه پیگیری می کند.
به گفته وی ، پروژه های نیمه تمام حوزه سرمایه گذاری و اقتصادی شهرستان ها در بخش های گردشگری ، صنعت، معدن و کشاورزی هم شناسایی شده است.
 وی عنوان کرد : در مجموع 34 هزار و 600 میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در بخش اقتصادی در استان وجود دارد که شامل 3 هزار و 34 طرح می شود.
 وی ادامه داد : در این راستا پروژه های عمرانی نیمه تمام نیز شناسایی شده و این موارد فرمانداران و نمایندگان هر منطقه در مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
به گفته وی ، طی روزهای اخیر شناسایی سرمایه گذاران مهم هر شهرستان ومنطقه آغاز شده تا بتوان از ظرفیت آنها برای طرح های استفاده شود.
وی اظهار کرد : پیگیری برای شناسایی و تعیین معین اقتصاد مقاومتی برای هر منطقه به تناسب توان و ظرفیت هر شهرستان در دست انجام است.


منبع : زیرپرتال دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان