مرتضی اشرفی
مدیرکل دفتر هماهنگی
امور اقتصادی

 

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۰

برگزاری نمایشگاه جامع سرمایه گذاری ، فرصت ها، خدمات بهمن ماه در مشهد

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از برگزاری نمایشگاه جامع سرمایه گذاری ، فرصت ها ، خدمات و صنایع وابسته از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه در مشهد خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رسولیان در این باره افزود : در این نمایشگاه بورس ، شرکت های سرمایه گذاری و نیز بیمه ای اعم از داخلی و خارجی حضور فعال دارند.
وی عنوان کرد : مجریان این نمایشگاه مشخص شده و پیرامون نحوه حضور شرکت ها و کارگزاری ها و بورس و بانکها و بیمه ها در آن نشستی هم برگزار شده است.
وی اظهار کرد : در واقع تلاش شده تا شرکت های سرمایه گذاری مطرح در حوزه های مختلف اعم از مسکن ، تجارت و صنعت و غیره ، شرکت های دانش بنیان و مانند آن حضوری پررنگ داشته باشند .
 رسولیان، هدف از برگزاری این نمایشگاه را اتصال و برقراری ارتباط بین سه ضلع مهم اقتصاد یعنی سرمایه گذار، بیمه و بانک ها و حوزه علم و دانشی مربوطه ذکر کرد.
 وی عنوان کرد : در این میان فرصت های سرمایه گذاری استان شناسایی شده که طی این نمایشگاه ارائه و تلاش می شود فضایی برای استفاده از فرصت های موجود و ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور برای ورود به عرصه اقتصاد استان فراهم گردد.
 به گفته وی ، پیش از این دو نمایشگاه در حوزه سرمایه گذاری ، بورس و بیمه طی سال های گذشته در استان برگزار شد اما این نمایشگاه جامع و با گستردگی بیشتر و حضور پررنگ تر بخش های سرمایه گذاری و فعال و موثر در حوزه اقتصاد است.


منبع : زیرپرتال دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان